Godz. otwarcia biura: PON - SOB: 9:00 - 17:00
Czas pracy kierowców: PON - NIEDZ: 7:00 - 22:00
ZADZWOŃ
020 7060 0858

Przeprowadzka z Średnim Vanem w Londynie

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w przeprowadzce i usługach transportowych.
Pomoc przy załadunku i rozładunku lub załadunek we własnym zakresie.
Szybki, tani i bezstresowy serwis przeprowadzkowy na terenie Londynu i całej Anglii.

Rekomendowany Serwis Przeprowadzkowy
4.9 / 5 stars (120 Rekomendacji)

Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Wynajmij Średni Van z Pomocmikiem w Londynie
1. Zaznacz liczbę pomocników
2. Uzupełnij informacje
3. Sprawdź wycene i zarezerwuj
4. Płatność

ZAZNACZ LICZBĘ POMOCNIKÓW

Średni Van

Średni Van z Pomocnikiem Londyn - Cany i Wymiary
Średni Van z Pomocnikiem Londyn - Wymiary Vana
Średni Van z Pomocnikiem Londyn - Widok Wewnątrz
 • Średni Van z Pomocnikiem - Cany i Wymiary
 • Średni Van z Pomocnikiem - Wymiary Vana
 • Średni Van z Pomocnikiem - Widok Wewnątrz
1 Pomocnik (Kierowca)
Kierowca pomaga w załadunku i rozładunku.
£35 - godz.
(min. 2 godziny)
2 Pomocników
Kierowca i 1 Pomocnik pomaga w załadunku i rozładunku vana.
£45 - godz.
(min. 2 godziny)
Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z góry
Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Widok wewnętrzny
 • Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
 • Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
 • Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Widok Wewnątrz

Wymiary Wewnętrzne:

Długość: 2.80m / 9.18ft
Wysokość: 1.70m / 5.57ft
Szerkość: 1.70m / 5.57ft


Wymiary Zewnętrzne:

Długość: 5.32m / 17.45ft
Wysokość: 2.39m / 7.86ft
Szerkość: 1.98m / 6.49ft

Powierzchnia Załadunkowa:

9.2 m3 / 324 cu. ft

Masa Załadunkowa:

900 kg / 1984 lb

Ilość Siedzeń:

1 passenger can travel in the van.

Winda Załadunkowa:

N/A

Średni Van z Pomocnikiem Londyn - Cany i Wymiary
Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Widok wewnętrzny
 • Średni Van z Pomocnikiem Londyn - Cany i Wymiary
 • Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
 • Średni Van z Pomocnikiem w Londynie - Widok Wewnątrz

ŚREDNI VAN

Sredni Van rowniez wykorzystywany do przeprowadzek studenckich, malych przeprowadzek typu bedsit, one bedroom czy tez studio. Bardzo uzyteczny do transportu sof, czy tez mebli typu IKEA

 • Up to 2 passengers can travel in the van. Please let us know if more than one passenger need to travel in the van.
 • All vans are equipped with all necessary tools to protect your items during the transport. Removals blankets, trolley, straps, etc...

Please Note:

 • Make sure to arrange parking space for the van of your choice.
 • Customers responsibility is to select right van size. If you need some help lease contact us with full list of items to move.
 • The sizes of properties are not always the same. Please keep in mind that many aspects like fully furnished, part furnished or unfurnished distinguishes size of property.
Select Starting Time
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Wybierz odpowiedniego Vana do Twojej przeprowadzki.

WSZYSTKIE NASZE VANY WYPOSAŻONE SĄ W:

Wózek

Wózek

Koce

Koce

Pasy

Pasy

Gumy

Gumy

Narzędzia

Narzędzia

Nawigacja

Nawigacja

WAŻNE INFORMACJE

WARUNKI UMOWY i INFORMACJE O SERWISIE:

Czyli co powinieneś wiedzieć przed zarezerwowaniem serwisu, gdyż po naciśnięciu przycisku ZAREZERWUJ akceptujesz nasze Warunki Umowy, a wszystkie potwierdzone zamówienia podlegają Warunkom Umowy.

WYPOSAŻENIE VANÓW:
Wszystkie nasze samochody dostawcze są wyposażone w wózki, koce do zabezpieczenia podczas transportu, pasy do mocowania, gumy do mocowania, nawigację satelitarną itp. Nasze samochody dostawcze używane są tylko do przeprowadzek - przewóz mebli, przedmiotów gospodarstwa domowego.
NIE ZAJMUJEMY SIĘ WYWOZEM ŚMIECI!

ROZMIARY VANÓW:
Posiadamy 5 różnych rozmiarów vanów co pozwala dostosować nam się do potrzeb naszych klientów. Sprawdź oferowane ROZMIARY VANÓW i wybierz odpowiedni rozmiar vana do wielkości twojej przeprowadzki.
Upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar van do przewożonych przedmiotów. Sprawdź wymiary części ładunkowej naszych vanów jakie oferujemy na naszej stronie. Czasami możemy wysłać większy samochód dostawczy, ale pozwolimy, aby przestrzeń ładunkowa była zgodna z zamówionym vanem, chyba że zechcesz zmienić rozmiar Vana, aby domówić większą powierzchnię załadunkową.

WYCENA I KOSZTA PRZEPROWADZKI:
Robimy przeprowadzki na terenie Londynu, zarówno jak i z Londynu do każdego innego miasta w UK i z każdego miasta w UK do Londynu.

Dokonując wyceny na naszej stronie internetowej, natychmiast zobaczysz szczegółową wycenę online na naszej stronie internetowej, pokazującą koszty wszystkich czynników wpływających na cenę, a twoja wycena zostanie również wysłana na adres e-mail podany w formularzu.

Wszystkie opłaty są uwzględnione w wycenie na podstawie wybranych szczegółów zamówienia. Cena może ulec zmianie jedynie, jeżeli szczegóły zamówienia różnią się z informacjami podanymi przez klienta przy wycenie na naszej stronie w formularzu do wyceny online lub serwis przedłuży się lub potrzebny będzie dodatkowy załadunek.

Przy wycenie online wpływ na cenę mają: wielkość vana, ilość pomocników, odległość ( jeśli odległość nie przekracza 10 mil to nie liczymy za dystans, jeśli odległość przekracza 10 mil liczymy za pełny dystans £1.5/mile ), ilość pięter jeśli nie ma windy w budynku, strefa płatna w Centralnym Londynie - Congestion Charge Zone oraz Ultra Low Emission Zone ( jeśli jeden z adresów znajduje się w strefie płatnej).

Cena rezerwacji obejmuje jeden załadunek ( z punktu A do B ), jeśli wymagany jest więcej niż jeden załadunek, wówczas za każdy dodatkowy załadunek doliczamy dodatkową opłatę ( równowartość jednej godziny ) plus opłata za dystans i czas jeśli przeprowadzka przedłuży się.

Jeśli zamawiasz jednego pomocnika, oznacza to, że kierowca asystuje przy załadunku i rozładunku. Prosimy rozważyć zamówienie dwóch pomocników, jeśli przewożone przedmioty są zbyt ciężkie lub zbyt duże dla jednej osoby do noszenia lub jest więcej niż 2 piętra bez windy.
Prosimy wziąć pod uwagę, że zamawiając jednego pomocnika, gdzie są duże i ciężkie przedmioty i klient chce pomagać w noszeniu, nasz personel ma prawo odmówić noszenia wraz z klientem. Z uwagi na bezpieczeństwo klienta jak i naszego personelu.
Kiedy zamówisz jednego pomocnika, możemy wysłać 2 osoby, jednak tylko jeden pomocnik będzie pomagał przy załadunku zgodnie z zamówieniem, chyba że zechcesz domówić dodatkowego pomocnika.

Jeśli zlecenie przekracza zamówiony czas, pobieramy opłaty w blokach 30-minutowych, jednak to czy możemy zostać dłużej, zależy od tego ile czasu mamy na dojazd do następnego zleceniodawcy. Dlatego prosimy o możliwie najdokładniejsze oszacowanie czasu załadunku i rozładunku i nie zaniżanie czasu potrzebnego na przeprowadzkę.

Nie pobieramy opłaty, jeśli chcesz podróżować w vanie z miejsca z którego się przeprowadzasz do docelowego miejsca przeprowadzki lub transportu mienia. Jeden pasażer może podróżować w vanie, tylko jeśli jest w vanie miejsce dla pasażera. Jeśli chcesz podróżować w vanie, zaznacz to podczas rezerwacji. Pamiętaj, że nie możemy jednak zagwarantować, że będzie zawsze miejsce dla pasażera, jako że nie jesteśmy firma transportująca klientów lecz mienie klientów, dlatego prosimy o zorganizowanie sobie alternatywnego transportu w razie potrzeb.

Jeśli w miejscu z którego się wyprowadzasz lub do którego się wprowadzasz nie ma windy w eksploatacji, pobieramy opłaty za pietra ( £5/godz. za każde piętro za osobę ), jeśli jest winda nie pobieramy takiej opłaty. Aby uniknąć tych kosztów, możesz znieść wszystkie rzeczy na parter i wtedy nie ponosisz kosztów za piętra.

ZMIANY W WYCENIE I ZAMÓWIENIACH:
Jeśli chcesz zmienić szczegóły wyceny takie jak zmiana daty, godziny, rozmiar vana, liczba pomocników, czy adresy to należy dokonać wyceny ponownie na naszej stronie, gdyż nie dokonujemy zmian wyceny.

Jeśli zarezerwowałeś już serwis i chcesz dokonać zmian należy poinformować nas o tym przy użyciu naszej FORMY KONTAKTOWEJ lub SMSem.

Prosimy NIE zostawiać informacji o chęci zmiany szczegółów zamówienia na naszej poczcie głosowej, jako że ta forma nie będzie przez nas akceptowana.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA:
Jeśli chcesz anulować rezerwację, pamiętaj, aby poinformować nas o tym na pisemnie używając FORMY KONTAKTOWEJ na naszej stronie i wybierając temat wiadomości “Anuluj zamówienie” lub wysyłając SMS z załączonym numerem rezerwacji.
Prosimy NIE zostawiać informacji odnośnie anulowania zamówienia na naszej poczcie głosowej, jako że ta forma anulowania rezerwacji nie będzie akceptowana.

Pamiętaj, że anulując zamówienie z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem od daty przeprowadzki otrzymujesz pełny zwrot kosztów, w przeciwnym razie jeśli poinformujesz nas w czasie krótszym niż 48 godzin to obowiązuje opłata za anulowanie ( opłata za anulowanie = 30% całkowitej ceny twojej przeprowadzki ).

PŁATNOŚCI:
Akceptujemy metody płatności takie jak Karty Płatnicze ( tylko online ), Gotówka, Transfer bankowy.

Przy rezerwacji należy dokonać płatność - 30% zaliczki lub pełną kwoty, abyśmy mogli potwierdzić rezerwacje. Jeśli nie otrzymamy wpłaty 30% zaliczki lub pełnej kwoty nie będziemy mogli potwierdzić rezerwacji.

Jeśli wpłacasz 30% zaliczki to pozostałą kwotę należy uregulować przed rozładunkiem vana. Pamiętaj, aby uregulować płatność przed rozładowaniem vana, ponieważ opóźnienia w płatnościach opóźnią strat rozładunku, co może zwiększyć całkowity czas pracy za który płacisz. Czas pracy liczony jest od przyjazdu kierowcy - zaczęcia przeprowadzki do końca rozładunku i końca pracy.

Jeśli praca się przedłuża cena jest aktualizowana przez kierowcę, a klient dostaje aktualizacje z linkiem do płatności - poprzez SMS oraz emailem.

UBEZPIECZENIE:
Posiadamy ubezpieczenie Public & Employees Liability do £1.000.000.
Wszystkie nasze samochody dostawcze posiadają ubezpieczenie “ Goods In Transit” Ubezpieczenie Towarów w Tranzycie do wysokości £10 000. Na naszej stronie wybierasz wysokość kwoty na jaką potrzebujesz ubezpieczyć swoje mienie.

Ubezpieczenie “ Goods In Transit” obowiązuje tylko wtedy, gdy uzupełnisz formularz LISTA PRZEPROWADZKOWA - czyli lista wszystkich przedmiotów, które przewozisz oraz ich wartość. Obowiązkiem klienta jest, aby zaaranżować dodatkowe ubezpieczenie we własnym zakresie, jeśli wymagane jest ubezpieczenie na wyższa kwotę niż oferowana przez nas.

Jeśli nie potrzebujesz usługi pakowania, upewnij się, żeby zabezpieczyć i przygotować wszystko do transportu, aby uniknąć uszkodzeń.
Nasz ubezpieczyciel nie pokryje żadnych strat, jeśli twoje mienie nie było zabezpieczone lub poprawnie zabezpieczone i przygotowane do transportu, a życzeniem klienta było nie zabezpieczenie mienia w celu zaoszczędzenia na czasie i kosztach przeprowadzki.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, skontaktuj się z naszym biurem przed zakończeniem pracy naszego teamu i przed ich odjazdem, abyśmy mogli zweryfikować szkody dla celów ubezpieczeniowych. Pamiętaj, że jeśli nie zgłosisz szkód przed wyjazdem naszego teamu to nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody.

Prosimy upewnić się przed odjazdem naszego zespołu, że van jest pusty i wszystkie rzeczy zostały rozładowane. Jeśli znajdziemy nierozładowane rzeczy to poinformujemy o tym naszego klienta, natomiast to klienta odpowiedzialnością będzie odebranie ich z naszego biura we własnym zakresie.

Odradzamy uczestnictwo i pomoc w przeprowadzce. Jeśli rodzina lub znajomi uczestniczą w przeprowadzce to nie możemy wziąć odpowiedzialności za żadne szkody wyrządzone podczas przeprowadzki.

PAKOWANIE i MATERIAŁY DO PAKOWANIA:
Jeśli potrzebujesz pomocy przy pakowaniu/rozpakowywaniu rzeczy osobistych, oczywiście pomożemy bez dodatkowych kosztów, nadal będzie obowiązywać ta sama stawka godzinowa.
Pamiętaj, aby możliwie najdokładniejsze oszacować czas potrzebny na pakowanie/rozpakowywanie mienia oraz uwzględnienie tego czasu podczas dokonywania wyceny i rezerwacji na naszej stronie.

Pamiętaj, jeśli potrzebujesz Materiałów do Pakowanie to należy je zamówić osobno na naszej stronie, gdyż nie są wliczone w cenę.
Zamawiając MATERIAŁY DO PAKOWANIA na naszej stronie oferujemy darmowa dostawę w ciągu 24-48 godzin* ( dostawy od poniedziałku do piątku ).
Jeśli potrzebujesz serwisu pakowania i chcesz aby Materiały do Pakowania zostały dostarczone w dniu przeprowadzki, a nie jesteś pewien ile Materiałów do Pakowania będziesz potrzebował to możesz złożyć zawyżone zamówienie i nie dokonywać opłaty, bo w dniu twojej przeprowadzki obliczona zostanie ilość materiałów zużytych do przeprowadzki i zapłacisz tylko za wykorzystane Materiały Pakunkowe.

Prosimy nie przeciążać pudeł kartonowych i sprawić, aby waga nie była wyższa niż 20-25 kg, jeśli pudła kartonowe sa przeciążone nasz team ma prawo poprosić o ich przepakowanie celem rozdzielenia wagi .

MONTAŻ I DEMONTAŻ MEBLI:
Jeśli potrzebujesz pomocy przy montażu/demontażu mebli, pomożemy oczywiście bez dodatkowych kosztów, nadal będzie to ta sama stawka godzinowa.

Pamiętaj, aby możliwie najdokładniejsze oszacować czas potrzebny na montaż/demontaż mebli oraz uwzględnienie tego czasu podczas dokonywaniu wyceny i rezerwacji na naszej stronie.

Nasza załoga posiada standardowe narzędzia pomocne do rozkładania mebli, jeśli natomiast potrzebne będą specjalistyczne narzędzia prosimy o ich udostępnienie w dniu przeprowadzki.

PARKING:
Należy pamiętać, że odpowiedzialnością klienta jest zaaranżowanie miejsca parkingowego i pozwolenia na parking dla vana. Jeśli istnieją ograniczenia parkingowe, należy zapewnić pozwolenie na postój.
Kliknij na link PARKOWANIE W LONDYNIE aby dowiedzieć się więcej jak zorganizować pozwolenie na parking.

Jeśli pozwolenie na parking nie zostało dostarczone na czas postoju naszego pojazdu, nasz kierowca może poprosić o kaucję w wysokości 65 GBP + VAT za potencjalny mandat. Jeśli nie otrzymamy mandatu listownie z twojego Council w ciągu 6 tygodni, zwrócimy wpłaconą kaucję za mandat. Jeśli otrzymamy mandat to wyślemy Ci zdjęcia w celu potwierdzenia na twoje e-maila.

WLICZONE W CENĘ:
Opłaty paliwowe za trasę są wliczone w cenę.

Nasi klienci nie pokrywają kosztów naszego dojazd do adresu klienta, jak również nie pokrywają kosztów powrotu.

Czas pracy liczymy od momentu zaczęcia pracy ( przyjazdu ) do konta pracy.

Należy pamiętać, że świadczymy nasze usługi do czwartego piętra, jeśli nie ma windy.

Nie pobieramy opłat za dystans jeśli przeprowadzasz się w promieniu 10 mil.

NIE WLICZONE W CENĘ:
Materiały do pakowanie nie są wliczone w cenę, jeśli potrzebujesz materiały do pakowania należy je zamówić osobno na naszej stronie.

Opłaty za parking, mandaty, opłaty za przejazdy autostradą płatną, opłaty za prom - nie są wliczone w cenę.

Jeśli odległość nie przekracza 10 mil to nie liczymy za dystans, jeśli odległość przekracza 10 mil liczymy za pełny dystans £1.5/mile. (Trasy zostaną wykonane zgodnie z zaleceniami naszej Sat-Nav, chyba że poprosisz o konkretną trasę)

Opłata za Strefę Płatną w Centralnym Londynie ( Congestion Charge Zone ) obowiązuje od Poniedziałku do Piątku od 7:00 do 18:00 ( £11.50 + Vat ). Kliknij CONGESTION CHARGE ZONE aby sprawdzić czy twój adres znajduje się w Congestion Charge Zone.

Opłata za Strefę Płatną Emisji Spalin w Centralnym Londynie ( ULEZ- Ultra Low Emission Zone - ta sama strefa co Congestion Charge ) obowiązuje 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę ( £12.50 + Vat ). Kliknij ULTRA LOW EMISSION ZONE aby sprawdzić czy twój adres znajduje się w Ultra Low Emission Zone.

STATUS ZAMÓWIENIA:
Aby upewnić się, że Twoje zamówienie zostało zaakceptowane lub sprawdzić status twojego zamówienia, skorzystaj z narzędzi naszej strony internetowej STATUS ZAMÓWIENIA podając numer twojego zamówienia i email który podałeś podczas rezerwacji.

SPÓZNIENIA:
Robimy, co w naszej mocy, aby być zawsze na czas, ale prosimy o tolerancję 1-2 godziny w przypadku jakiegokolwiek korków czy opóźnień, na które nie mamy wpływu.

KONTAKT:
Jeśli potrzebujesz skontaktować się z nami w sprawie aktualnego zamówienia użyj FORMY KONTAKTOWEJ lub ZADZWOŃ lub wyślij SMS załączając twój numer zamówienia i zapytanie na 07912604743.