Godz. otwarcia biura: PON - SOB: 9:00 - 17:00
Czas pracy kierowców: PON - NIEDZ: 7:00 - 22:00
ZADZWOŃ
020 7060 0858

Czy płacę za dodatkowy odbior / zrzut?

Nie ma żadnych dodatkowych opłat, jeśli odbiór / zrzut jeśli dystans nie przekracza 10 mil. Jeśli jest to więcej niż 10 mil, zostanie dodana opłata za pełny przebieg.


Czy mogę przeprowadzić sie w weekend?

Tak, nasi kierowcy działają 7 dni w tygodniu od 7 rano do 10 wieczorem. W weekend nie pobieramy dodatkowych opłat w odróżnieniu od naszej konkurencji. Te same stawki przez cały tydzień!


Czy powinienem zorganizować zezwolenia na parking?

Wszyscy nasi klienci są zobowiązani do zorganizowania pozwolenia na parkowanie dla vana. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zorganizować pozwolenie na parkowanie, kliknij tutaj. POZWOLENIE NA PARKOWANIE


Czy powinienem zorganizować zezwolenia na parking?

Wszyscy nasi klienci są zobowiązani do zorganizowania pozwolenia na parkowanie dla vana. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zorganizować pozwolenie na parkowanie, <a href="https://www.przeprowadzkilondyn.com/parkowanie-londyn/" title="Parkowanie w Londynie">kliknij tutaj</a>. POZWOLENIE NA PARKOWANIE<br> W cenę serwisu nie wliczamy mandatu dlatego nasi klienci są odpowiedzialni za dostarczenie pozwolenia na parkowanie, jeśli jest wymagane. Jeśli nie dostarczysz pozwolenia na parkowanie, to przed rozpoczęciem pracy jesteś zobowiązany do wcześniejszego zapłacenia depozytu za ewentualny mandat. Zwrot depozytu nastąpi po 6 tygodniach jeśli nie otrzymamy mandatu. Jeśli jednak otrzymamy mandat prześlemy ci jego kopię, a pieniądze nie zostaną zwrócone.


Jak zapłacę za usługę?

W naszym formularzu rezerwacji znajdziesz wybór metod płatności. Możesz zapłacić online przez "Kartę debetową" / "Kartę kredytową", "PayPal" lub "Gotówką w dniu dla kierowcy". Przy każdym zamówieniu wymagamy uiszczenia płatności 30% depozytu lub pełną płatność przed potwierdzeniem rezerwacji. Jeśli wybrałeś płatność 30% depozytu pamiętaj, że pozostała część płatności wymagana jest do uregulowania przed rozładunkiem i możesz ją uregulować gotówką lub online.


Ilu pomocników potrzebuję?

Możesz wybrać jednego lub dwóch pomocników. Rozważ, aby wybrać co najmniej 2 pomocników, jeśli są ciężkie lub duże przedmioty, które należy przenieść.


Jaki jest odpowiedni rozmiar van dla mojej przeprowadzki?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie wymiary wewnątrz każdego dostarczanego przez nas vana. Aby sprawdzić rozmiary samochodów dostawczych kliknij tutaj ROZMIAR VAN i wybierz odpowiedni rozmiar van. Rozważ wybór większego vana, aby być pewnym ze zabierzemy wszystkie twoje rzeczy bez konieczności powrotu. Jeśli nadal nie wiesz, jaki rozmiar vana potrzebujesz "VAN SIZE", skontaktuj się z nami, a jeden z naszych przedstawicieli chętnie udzieli Ci odpowiedzi na wszelkie pytania.


Jaki rozmiar vana przyjedzie?

Otrzymasz rozmiar vana, który wybrałeś w formularzu rezerwacji. Nigdy nie dostaniesz mniejszego Vana od tego, co prosiłeś. Czasami możemy dostarczyć większy samochód dostawczy, ale nie martw się, nigdy nie zapłacisz więcej, jeśli nie potrzebujesz większego samochodu dostawczego.


Kiedy otrzymam potwierdzenie rezerwacji?

Jeśli złożysz zamówienie w godzinach pracy biura, zweryfikujemy wszystkie szczegóły i wyślemy Ci wiadomość e-mail i SMS'em (potwierdzenie SMS na telefon komórkowy) w ciągu 15-30 minut. Jeśli złożyłeś zamówienie po godzinach pracy, oczekuj, że twoje potwierdzenie zostanie wysłane następnego dnia. Jeśli nie otrzymałeś emaila potwierdzającego i tekstu, skontaktuj się niezwłocznie z naszym biurem. Możesz również sprawdzić tutaj swój STATUS ZAMÓWIENIA.


Czy mogę zmienić datę lub czas usługi?

Tak, ale będziesz musiał skontaktować się z nami co najmniej 48 godzin przed ustaloną datą i godziną, aby dokonać zmian. Jest to również uzależnione od dostępności.


W jaki sposób mogę odwołać moją rezerwację?

Aby anulować zamówienie, wyślij wiadomość e-mail lub wyślij SMS z prośbą o anulowanie, w tym numer referencyjny. Daj nam znać co najmniej 48 godzin przed terminem, w przeciwnym razie obowiązywać będzie opłata za anulowanie.


W jaki sposób zrobić wycenę?

Aby uzyskać wycenę przeprowadzki, nan naszej stronie internetowej prosimy wybrać link ZRÓB WYCENĘ a następnie wybrać szczegóły zamówienia w naszym. Wycena zostanie wygenerowana natychmiast na naszej stronie internetowej. Otrzymasz również wycenę wysłaną do Ciebie e-mailem wraz z numerem referencyjnym, z której możesz skontaktować się z nami w celu ustalenia potrzebnej usługi. ZRÓB WYCENĘ


Jak długo trwa przeprowadzka?

Czas trwania przeprowadzki zależy od ilości rzeczy, pięter, odleglości do parkingu oraz dystansu między adresami. Czas trwania przeprowadzki zależy rownież od stopnia spakowania mienia. Chcac zaoszczedzić na przeprowadzce można spakować i przygotować wszystko przed przeprowadzką.


Czy wizyta konsultanta podczas wyceny przeprowadzki jest bezpłatna?

TAK. Nie pobieramy żadnych oplat za wizyte konsultanta przy wycenie. Aczkolwiek nie udzielamy 10% rabatu jak w przypadku wyceny online. Wizyta konsultanta jest dostępna przy przeprowadzce większej niż 3 pokojowe mieszkanie.


Jak zlożyć zamówienie na przeprowadzke?

Zamówienia najłatwiej złożyć online na naszej stronie internetowej. Wystarczy zaznaczyc kryteria przeprowadzki, po czym zostanie wyswietlona cena za szacowany czas przeprowadzki.<br> Można również wypełnić formularz na naszej stronie, aby umówić wycene indywidualna z naszym konsultantem w domu klienta.<br>


Co jeśli przeprowadzka się przedłuży?

Jeśli czas przeprowadzki się przedłuży, wtedy liczymy zgodnie ze stawka godzinowa zależną od wielkości vana i ilości pomocników. Nie wyciagamy cen z rękawa, nasi klienci zawsze wiedzą ile należy zapłacić.


Jaki obszar obejmuje zakres naszych usług?

Nasze usługi oferujemy na terenie całego Londynu jak i z Londynu do każdego miasta w UK oraz z dowolnego miasta w UK do Londynu.


Kiedy i jak zapłacić za przeprowadzke?

Metody płatności dostosowaliśmy do potrzeb naszych klientow. Akceptujemy płatności gotówkowe w dniu przeprowadzki oraz płatności online. Jeśli wybrałeś płatność gotówką, płatność będzie pobrana przed rozładunkiem przez naszego kierowcę. Jeśli wybrałeś płatność online przez naszą stronę internetową możesz zapłacić na naszej stronie za pomoca karty płatniczej lub przez PayPal do 24-ech godzin przed przeprowadzka. <br> Jeśli przeprowadzają się Państwo z poza Londynu do Londynu wtedy pobieramy 30%-ową przedpłatę .


Z jakim wyprzedzeniem powinniśmy zamówić przeprowadzkę?

Im wczesniej tym lepiej. Zamówienia realizujemy w zależności od dostępności vanów. Czasami jestesmy w stanie przyjąć zamówienie nawet tego samego dnia. Z reguły najbezpieczniejszy czas na rezerwacje to 2 tygodnie przed przeprowadzką.


Czy mogę jechać z kierowcą do miejsca docelowego przeprowadzki?

Tak. Jeden pasażer może podróżować w vanie. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, jeśli potrzebujesz podróżować w vanie.


Jak zaoszczędzić na przeprowadzce?

Jeśli spakują Państwo i przygotowuja rzeczy do transportu to czas przeprowadzki znacznie sie skraca i koszta rownież.


Czy oferujecie rownież pakowanie mienia?

TAK. W naszej ofercie rownież znajduje sie usługa pakowania mienia i nie doliczamy dodatkowych kosztów za usługę pakowania, liczymy tylko za czas pracy u klienta według stawek godzinowych.


Czy jesteście ubezpieczeni?

Tak. Zamawiając z nami oferujemy darmowe ubezpieczenie Goods In Transit, które zabezpiecza mienie naszych klientów do kwoty £5.000. Za ubezpieczenie do £10.000 pobieramy opłatę w wysokości £15. Ubezpieczenie obowiązuje tylko gdy zostanie przedstawiona <a href="https://www.przeprowadzkilondyn.com/lista-przeprowadzkowa/" target="_blank" title=“LISTA PRZEPROWADZKOWA”><font color=“blue"><strong>"LISTA PRZEPROWADZKOWA”</strong></font></a> Jeśli potrzebna jest dodatkowe ubezpieczenie można je nabyć na własna rekę.


Ile kosztuje usluga Pakowanie Mienia?

Z nami nie ponosza Panstwo dodatkowych kosztów za pakowanie. Nasi klienci płaca za czas trwania usługi. Pakowanie, składanie jak i rozkładanie mebli jest w standardzie naszych usług.


Zadaj pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi.

Przepisz ANTY-SPAM KOD: 3087