Godz. otwarcia biura: PON - SOB: 9:00 - 17:00
Czas pracy kierowców: PON - NIEDZ: 7:00 - 22:00
ZADZWOŃ
020 7060 0858

Przeprowadzka z Dużym Vanem w Londynie

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w przeprowadzce i usługach transportowych.
Pomoc przy załadunku i rozładunku lub załadunek we własnym zakresie.
Szybki, tani i bezstresowy serwis przeprowadzkowy na terenie Londynu i całej Anglii.

Rekomendowany Serwis Przeprowadzkowy
4.9 / 5 stars (116 Rekomendacji)

Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Wynajmij Duży Van z Pomocmikiem w Londynie
1. Zaznacz liczbę pomocników
2. Uzupełnij informacje
3. Sprawdź wycene i zarezerwuj
4. Płatność

ZAZNACZ LICZBĘ POMOCNIKÓW

Duży Van z Pomocnikiem Londyn - Cany i Wymiary
Duży Van z Pomocnikiem Londyn - Wymiary Vana
Duży Van z Pomocnikiem Londyn - Widok Wewnątrz
 • Duży Van z Pomocnikiem - Cany i Wymiary
 • Duży Van z Pomocnikiem - Wymiary Vana
 • Duży Van z Pomocnikiem - Widok Wewnątrz
1 Pomocnik (Kierowca)
Kierowca pomaga w załadunku i rozładunku.
£40 - godz.
(min. 2 godziny)
2 Pomocników
Kierowca i 1 Pomocnik pomaga w załadunku i rozładunku vana.
£50 - godz.
(min. 2 godziny)
Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z góry
Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Widok wewnętrzny
 • Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
 • Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
 • Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Widok Wewnątrz

Wymiary Wewnętrzne:

Długość: 3.40m / 11.15ft
Wysokość: 1.80m / 5.90ft
Szerkość: 1.70m / 5.74ft


Wymiary Zewnętrzne:

Długość: 5.65m / 18.53ft
Wysokość: 2,60m / 8.53ft
Szerkość: 2.03m / 6.66ft

Powierzchnia Załadunkowa:

12.2 m3 / 430 cu. ft

Masa Załadunkowa:

1000 kg / 2204 lb

Ilość Siedzeń:

1 passenger can travel in the van.

Winda Załadunkowa:

N/A

Duży Van z Pomocnikiem Londyn - Cany i Wymiary
Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Widok wewnętrzny
 • Duży Van z Pomocnikiem Londyn - Cany i Wymiary
 • Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Wymiary ładunkowe vana - Widok z boku
 • Duży Van z Pomocnikiem w Londynie - Widok Wewnątrz

DUŻY VAN

Duzy Van to uniwersalny rozmiar vana, najczesciej przez nas wykorzystywany. Uzywamy ten rozmiar vana do przeprowadzek 2 pokojowego mieszkania.

 • Up to 2 passengers can travel in the van. Please let us know if more than one passenger need to travel in the van.
 • All vans are equipped with all necessary tools to protect your items during the transport. Removals blankets, trolley, straps, etc...

Please Note:

 • Make sure to arrange parking space for the van of your choice.
 • Customers responsibility is to select right van size. If you need some help lease contact us with full list of items to move.
 • The sizes of properties are not always the same. Please keep in mind that many aspects like fully furnished, part furnished or unfurnished distinguishes size of property.
Wybierz odpowiedniego Vana do Twojej przeprowadzki.

WSZYSTKIE NASZE VANY WYPOSAŻONE SĄ W:

Wózek

Wózek

Koce

Koce

Pasy

Pasy

Gumy

Gumy

Narzędzia

Narzędzia

Nawigacja

Nawigacja

WAŻNE INFORMACJE

Wszystkie nasze samochody dostawcze posiadają ubezpieczenie “ Goods In Transit”.
Wszystkie nasze samochody dostawcze są wyposażone w wózki, koce do zabezpieczenia podczas transportu, pasy do mocowania, gumy do mocowania, nawigację satelitarną itp. Nasze samochody dostawcze używane są tylko do przewożenia mebli, przedmiotów gospodarstwa domowego. NIE WYWOZIMY ŚMIECI!

Jeśli zamówisz jednego pomocnika, oznacza to, że kierowca pomoże, będzie asystował w załadunku i rozładunku. Proszę rozważyć zamówienie dwóch pomocników, jeśli są przedmioty zbyt ciężkie lub zbyt duże dla jednej osoby do noszenia lub jest więcej niż 2 piętra bez windy.
Prosimy wziac pod uwage, ze zamawiajac jednego pomocnika, gdzie sa duze i ciezkie przedmioty i klient chce pomagac w noszeniu, nasz personel ma prawo odmowic noszenia wraz z klientem. Z uwagi na bezpieczenstwo klienta jak i naszego personelu.
Kiedy zamówisz jednego pomocnika, możemy wysłać 2 osoby. Jednak jeden pomocnik będzie pomagał przy załadunku zgodnie z zamówieniem, chyba że zechcesz domówić dodatkowego pomocnika.

Odradzamy uczestnictwo i pomoc w przeprowadzce. Jeśli rodzina lub znajomi uczestniczą w przeprowadzce to nie możemy wziąć odpowiedzialności za żadne szkody wyrządzone podczas przeprowadzki.

Upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar van do przewożonych przedmiotów. Czasami możemy wysłać ci większy samochód dostawczy, ale pozwolimy, aby przestrzeń ładunkowa była zgodna z zamówionym vanem, chyba że chcesz zmienić rozmiar Vana, aby domówić większą powierzchnie załadunkową.

Cena rezerwacji obejmuje jeden załadunek, jeśli wymagany jest więcej niż jeden załadunek, wówczas za każdy dodatkowy załadunek naliczamy dodatkową opłatę, jako dodatkowa godzina plus opłata za przebieg.

Jeśli zlecenie przekroczy zamówiony czas, pobieramy opłaty w blokach 30-minutowych, jednak to czy możemy zostać dłużej, zależy od tego ile czasu mamy na dojazd do następnego zleceniodawcy. Dlatego prosimy o możliwie najdokładniejsze oszacowanie czasu załadunku i rozładunku i nie zaniżanie czasu potrzebnego na przeprowadzkę.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy pakowaniu rzeczy osobistych, zabezpieczeniu mebli do transportu lub jakiejkolwiek pomocy przy demontażu mebli, pomożemy oczywiście bez dodatkowych kosztów, nadal będzie to ta sama stawka godzinowa, ale pamiętaj, aby przedłużyć czas ładowania i / lub rozładunku, kiedy potrzebujesz dodatkowych usług.

Jeśli potrzebujesz materiałów do pakowania, możesz z łatwością zamówić je online na naszej stronie "MATERIAŁY DO PAKOWANIA" a dostarczymy w ciągu 24-48 godzin*. Możesz również poprosić o dostarczenie materiałów przy zamówieniu a my przydzielimy twoje zamówienie do dostarczenia w dniu przeprowadzki.

Jeśli nie ma windy / windy w eksploatacji, pobieramy opłaty za pietra. ( £5/godz. za każde piętro za osobę )
Wszystkie opłaty są uwzględnione w wycenie na podstawie wybranych szczegółów.

Należy pamiętać, że świadczymy nasze usługi do czwartego piętra, jeśli nie ma windy.

Prosimy nie przeciążać pudel kartonowych i sprawić, aby waga nie była wyższa niż 20-25 kg.

Robimy, co w naszej mocy, aby być zawsze na czas, ale prosimy o tolerancję 1-2 godziny w przypadku jakiegokolwiek korków czy opóźnień, na które nie mamy wpływu.

Opłaty paliwowe za trasę są wliczone w cenę.

Opłaty za parking, mandaty, opłaty za przejazdy autostradą, opłaty za prom, nie są wliczone w cenę.

Należy pamiętać, że odpowiedzialnością klienta jest zaaranżowanie miejsca parkingowego dla vana. Jeśli istnieją ograniczenia parkingowe, należy zapewnić pozwolenie na postój. Jeśli pozwolenie na parking nie zostało zorganizowane dla naszego pojazdu, nasz kierowca może zażądać kaucji w wysokości 65 GBP + VAT za mandat. Jeśli otrzymamy mandat, wyślemy Ci potwierdzenie na e-maila, jeśli nie dostaniemy mandatu za parkowanie w ciągu 6 tygodni, zwrócimy wpłaconą kaucję za mandat.
Kliknij na link any dowiedzieć się więcej jak zorganizować pozwolenie na parking "PARKOWANIE W LONDYNIE"

Jeśli chcesz podróżować w vanie, zaznacz na formularzu rezerwacji. ( tylko jeden pasażer może podróżować w vanie jeśli jest miejsce dla pasażera ).
Nie możemy jednak zagwarantować, że będzie zawsze miejsce dla pasażera, jako że nie jesteśmy firma transportująca klientów lecz mienie klientów.

Po naciśnięciu przycisku ZAREZERWUJ akceptujesz nasze Warunki Umowy, a wszystkie potwierdzone zamówienia podlegają Warunkom Umowy.

Prosimy o wpłacenie pełnej kwoty lub 30% zaliczki, abyśmy mogli potwierdzić rezerwacje. Jeśli wpłacasz 30% zaliczki to pozostałą kwotę należy uregulować przed rozładunkiem vana. Pamiętaj, aby uregulować płatność przed rozładowaniem vana, ponieważ opóźnienia w płatnościach opóźnią strat rozładunku, co może zwiększyć całkowity czas naszej pracy za który płacisz. Czas pracy liczony jest od zaczęcia przeprowadzki do końca rozładunku i końca pracy.

Jeśli chcesz anulować rezerwację, pamiętaj, aby poinformować nas o tym na pisemnie (e-mail lub SMS ) z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie obowiązywać będzie opłata za anulowanie ( opłata za anulowanie = 30% całkowitej opłaty ). Proszę NIE zostawiać informacji odnośnie anulowania zamówienia na naszej poczcie głosowej, jako że ta forma anulowania rezerwacji nie będzie akceptowana.
Ubezpieczenie Towarów w Tranzycie pokrywamy do £10 000. Ubezpieczenie obowiązuje tylko wtedy, gdy podasz "LISTA PRZEPROWADZKOWA" - listę wszystkich przedmiotów, które przewozimy, w tym wartość. Obowiązkiem klienta jest, aby zaaranżować dodatkowe ubezpieczenie, jeśli jest to wymagane.

Jeśli nie potrzebujesz usługi pakowania, upewnij się, żeby zabezpieczyć i przygotować wszystko do transportu, aby uniknąć uszkodzeń.
Nasz ubezpieczyciel nie pokryje żadnych strat jeśli twoje mienie nie było zabezpieczone i przygotowane do transportu, a życzeniem klienta było nie zabezpieczenie w celu zaoszczędzenia na czasie i kosztach przeprowadzki.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, zgłoś się do naszego biura przed zakończeniem pracy naszego teamu, abyśmy mogli zweryfikować szkody dla celów ubezpieczeniowych. Pamiętaj, że jeśli nie zgłosisz szkód przed wyjazdem naszego teamu to nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody.

Prosimy upewnić się, że van jest pusty i wszystkie rzeczy zostały rozładowane, zanim nasz team odjedzie. Jeśli zauważymy nierozładowane rzeczy to klienta odpowiedzialnością będzie odebranie ich z naszego biura we własnym zakresie.

Aby upewnić się, że Twoje zamówienie zostało zaakceptowane lub sprawdzic status twojego zamowienia, skorzystaj z narzędzi naszej strony internetowej "STATUS ZAMOWIENIA"

Jeśli przeprowadzasz się w promieniu 10 mil to nie pobieramy opłat za przejazd. Jeśli dystans jest większy niż 10 mil to pobieramy pełna opłatę za trasę - opłata za przejazd będzie wliczona w cenę - 1,5 £ za milę. (Trasy zostaną wykonane zgodnie z zaleceniami naszej Sat-Nav, chyba że poprosisz o konkretną trasę)

Dodatkowe ładunki vana mogą być traktowane jako oddzielne zamówienie, jeśli odległość przekracza 10 mil.

Opłata za Strefę Platną w Centralnym Londynie ( Congestion Charge Zone ) obowiązuje od Poniedziałku do Piątku od 7:00 do 18:00 ( £11.50 ). Kliknij CONGESTION CHARGE ZONE aby sprawdzić czy twój adres znajduje się w Congestion Charge Zone.

Opłata za Strefę Platną Emisji Spalin w Centralnym Londynie ( ULEZ- Ultra Low Emission Zone - ta sama strefa co Congestion Charge ) obowiązuje 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe ( £12.50 ). Kliknij ULTRA LOW EMISSION ZONE aby sprawdzić czy twój adres znajduje się w Ultra Low Emission Zone.

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z nami w sprawie aktualnego zamówienia, proszę ZADZWOŃ lub wyślij SMS załączając twój numer zamówienia i zapytanie na 07912604743 lub wyślij EMAIL