BIURO: PON - NIEDZ: 8:00 - 18:00
KIEROWCY: PON - NIEDZ: 7:00 - 22:00

Obsługa klienta

020 7060 4577

Wycena Przeprowadzki Online | Przeprowadzki Londyn

Sprawdź cenę przeprowadzki Online. Wycena na podstawie wybranych przez ciebie opcji tj. wielkości vana ilości pomocników, itp. Przeprowadzki Z i Do Londynu.

Interesuje cię Wycena Przeprowadzki Online? Chcesz wiedzieć ile kosztuje Przeprowadzka w Londynie? Wypełnij poniższą formę na naszej stronie. Dzięki naszemu systemowi wycen uzyskasz szybką, łatwą i natychmiastową wycenę oraz będziesz mógł dokonać rezerwacji online.

Zrób wycenę i zarezerwuj twoja przeprowadzkę online.

Ocena klienta za usługi z Przeprowadzki Londyn
5 /5
Doskonała ocena na podstawie 1134 opinii naszych klientów.
Liczba klientów obsłużpnych przez Przeprowadzki Londyn
WYKONANE PRZEPROWADZKI
1642 zadowolonych klientów i wciąż liczymy.
100% gwarancji serwisu z Przeprowadzki Londyn
GWARANCJA SERWISU
Pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i towarów w tranzycie.

SPRAWDŹ CENĘ TWOJEJ PRZEPROWADZKI

WYBIERZ DATĘ PRZEPROWADZKI

Proszę wybrać dostępna datę. Jeśli dana data się nie wyświetla, oznacza to, że w tym terminie nie mamy dostępnych Vanów.

WYBIERZ ODPOWIEDNI ROZMIAR VANA DO SWOJEJ PRZEPROWADZKI

Wybierz odpowiedni rozmiar vana do przeprowadzki. Proszę wybrać spośród dostępnych Vanów. Rozważ sprawdzenie rozmiarów Vanów przed dokonaniem rezerwacji lub skorzystaj z naszego kalkulatora rozmiarów Vanów.

Mały Van

Mały Van w Londynie
WYBIERZ
Przed wyborem ROZMIARU VANA, proszę wybrać DATĘ PRZEPROWADZKI powyżej.

Specyfikacja Vana

Średni Van

Średni Van w Londynie
WYBIERZ
Przed wyborem ROZMIARU VANA, proszę wybrać DATĘ PRZEPROWADZKI powyżej.

Specyfikacja Vana

Duży Van

Duży Van w Londynie
WYBIERZ
Przed wyborem ROZMIARU VANA, proszę wybrać DATĘ PRZEPROWADZKI powyżej.

Specyfikacja Vana

Długi Van

Długi Van w Londynie
WYBIERZ
Przed wyborem ROZMIARU VANA, proszę wybrać DATĘ PRZEPROWADZKI powyżej.

Specyfikacja Vana

Luton Van

Luton Van w Londynie
WYBIERZ
Przed wyborem ROZMIARU VANA, proszę wybrać DATĘ PRZEPROWADZKI powyżej.

Specyfikacja Vana

ADRESY VIA:

Przeprowadzki Londyn Rekomendacje na  Removals Reviews
Przeprowadzki Londyn Rekomendacje na Trustpilot
Przeprowadzki Londyn Rekomendacje na Yell
Przeprowadzki Londyn Rekomendacje na Google

WYPOSAŻENIE VANÓW

Każdy nasz samochód dostawczy wyposażony jest w podstawowe narzędzia ułatwiające i przyspieszające obsługę, takie jak: wózek, koce, pasy, gumy, narzędzia.

Wózek

Wózek

Koce

Koce

Pasy

Pasy

Gumy

Gumy

Narzędzia

Narzędzia

Nawigacja

Nawigacja

Ważne Informacje

WARUNKI UMOWY i INFORMACJE O SERWISIE:

Czyli co powinieneś wiedzieć przed zarezerwowaniem serwisu, gdyż po naciśnięciu przycisku ZAREZERWUJ akceptujesz nasze Warunki Umowy, a wszystkie potwierdzone zamówienia podlegają Warunkom Umowy.

WYPOSAŻENIE VANÓW:

Wszystkie nasze samochody dostawcze są wyposażone w wózki, koce do zabezpieczenia podczas transportu, pasy do mocowania, gumy do mocowania, nawigację satelitarną itp. Nasze samochody dostawcze używane są tylko do przeprowadzek - przewóz mebli, przedmiotów gospodarstwa domowego.

NIE ZAJMUJEMY SIĘ WYWOZEM ŚMIECI!

ROZMIARY VANÓW:

Posiadamy 5 różnych rozmiarów vanów co pozwala dostosować nam się do potrzeb naszych klientów. Sprawdź oferowane ROZMIARY VANÓW i wybierz odpowiedni rozmiar vana do wielkości twojej przeprowadzki.

Upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar van do przewożonych przedmiotów. Sprawdź wymiary części ładunkowej naszych vanów jakie oferujemy na naszej stronie. Czasami możemy wysłać większy samochód dostawczy, ale pozwolimy, aby przestrzeń ładunkowa była zgodna z zamówionym vanem, chyba że zechcesz zmienić rozmiar Vana, aby domówić większą powierzchnię załadunkową.

WYCENA I KOSZTA PRZEPROWADZKI:

Robimy przeprowadzki na terenie Londynu, zarówno jak i z Londynu do każdego innego miasta w UK i z każdego miasta w UK do Londynu.

Dokonując wyceny na naszej stronie internetowej, natychmiast zobaczysz szczegółową wycenę online na naszej stronie internetowej, pokazującą koszty wszystkich czynników wpływających na cenę, a twoja wycena zostanie również wysłana na adres e-mail podany w formularzu.

Wszystkie opłaty zawarte są w wycenie na podstawie wybranych szczegółów zamówienia. Cena może ulec zmianie tylko w przypadku, gdy szczegóły zamówienia różnią się od informacji podanych przez klienta podczas wyceny na naszej stronie internetowej w formularzu wyceny online lub gdy usługa zostanie przedłużona o czas dojazdu lub czas załadunku/rozładunku.

Przy wycenie online wpływ na cenę mają: wielkość vana, ilość pomocników, odległość, czas przejazdu, ilość pięter jeśli nie ma windy w budynku, strefa płatna w Centralnym Londynie - Congestion Charge Zone oraz Ultra Low Emission Zone ( jeśli jeden z adresów znajduje się w strefie płatnej).

Cena rezerwacji obejmuje jeden załadunek ( z punktu A do B ), jeśli wymagany jest więcej niż jeden załadunek, wówczas za każdy dodatkowy załadunek doliczamy dodatkową opłatę ( równowartość jednej godziny ) plus opłata za dystans i czas jeśli przeprowadzka przedłuży się.

Jeśli zamawiasz jednego pomocnika, oznacza to, że kierowca asystuje przy załadunku i rozładunku. Prosimy rozważyć zamówienie dwóch pomocników, jeśli przewożone przedmioty są zbyt ciężkie lub zbyt duże dla jednej osoby do noszenia lub jest więcej niż 2 piętra bez windy.

Prosimy wziąć pod uwagę, że zamawiając jednego pomocnika, gdzie są duże i ciężkie przedmioty i klient chce pomagać w noszeniu, nasz personel ma prawo odmówić noszenia wraz z klientem. Z uwagi na bezpieczeństwo klienta jak i naszego personelu.

Kiedy zamówisz jednego pomocnika, możemy wysłać 2 osoby, jednak tylko jeden pomocnik będzie pomagał przy załadunku zgodnie z zamówieniem, chyba że zechcesz domówić dodatkowego pomocnika.

Jeśli zlecenie przekracza zamówiony czas, pobieramy opłaty w blokach 30-minutowych, jednak to czy możemy zostać dłużej, zależy od tego ile czasu mamy na dojazd do następnego zleceniodawcy. Dlatego prosimy o możliwie najdokładniejsze oszacowanie czasu załadunku i rozładunku i nie zaniżanie czasu potrzebnego na przeprowadzkę.

Nie pobieramy opłaty, jeśli chcesz podróżować w vanie z miejsca z którego się przeprowadzasz do docelowego miejsca przeprowadzki lub transportu mienia. Jeden pasażer może podróżować w vanie, tylko jeśli jest w vanie miejsce dla pasażera. Jeśli chcesz podróżować w vanie, zaznacz to podczas rezerwacji. Pamiętaj, że nie możemy jednak zagwarantować, że będzie zawsze miejsce dla pasażera, jako że nie jesteśmy firma transportująca klientów lecz mienie klientów, dlatego prosimy o zorganizowanie sobie alternatywnego transportu w razie potrzeb.

Jeśli w miejscu z którego się wyprowadzasz lub do którego się wprowadzasz nie ma windy w eksploatacji, pobieramy opłaty za pietra ( £5/godz. za każde piętro za osobę ), jeśli jest winda nie pobieramy takiej opłaty. Aby uniknąć tych kosztów, możesz znieść wszystkie rzeczy na parter i wtedy nie ponosisz kosztów za piętra.

ZMIANY W WYCENIE I ZAMÓWIENIACH:

Jeśli chcesz zmienić szczegóły wyceny takie jak zmiana daty, godziny, rozmiar vana, liczba pomocników, czy adresy to należy dokonać wyceny ponownie na naszej stronie, gdyż nie dokonujemy zmian wyceny.

Jeśli zarezerwowałeś już serwis i chcesz dokonać zmian należy poinformować nas o tym przy użyciu naszej FORMY KONTAKTOWEJ lub SMSem.

Prosimy NIE zostawiać informacji o chęci zmiany szczegółów zamówienia na naszej poczcie głosowej, jako że ta forma nie będzie przez nas akceptowana.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA:

Jeśli chcesz anulować rezerwację, pamiętaj, aby poinformować nas o tym na pisemnie używając FORMY KONTAKTOWEJ na naszej stronie i wybierając temat wiadomości “Anuluj zamówienie” lub wysyłając SMS z załączonym numerem rezerwacji.

Prosimy NIE zostawiać informacji odnośnie anulowania zamówienia na naszej poczcie głosowej, jako że ta forma anulowania rezerwacji nie będzie akceptowana.

Pamiętaj, że anulując zamówienie z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem od daty przeprowadzki otrzymujesz pełny zwrot kosztów, w przeciwnym razie jeśli poinformujesz nas w czasie krótszym niż 48 godzin to obowiązuje opłata za anulowanie ( opłata za anulowanie = 30% całkowitej ceny twojej przeprowadzki ).

PŁATNOŚCI:

Akceptujemy metody płatności, takie jak płatności kartą debetową albo kredytową, PayPal (online), przelewy bankowe i gotówkę.

Przy rezerwacji należy dokonać płatność - 30% zaliczki lub pełną kwoty, abyśmy mogli potwierdzić rezerwacje. Jeśli nie otrzymamy wpłaty 30% zaliczki lub pełnej kwoty nie będziemy mogli potwierdzić rezerwacji.

Jeśli wpłacasz 30% zaliczki to pozostałą kwotę należy uregulować przed rozładunkiem vana. Pamiętaj, aby uregulować płatność przed rozładowaniem vana, ponieważ opóźnienia w płatnościach opóźnią strat rozładunku, co może zwiększyć całkowity czas pracy za który płacisz. Czas pracy liczony jest od przyjazdu kierowcy - zaczęcia przeprowadzki do końca rozładunku i końca pracy.

Jeśli praca się przedłuża cena jest aktualizowana przez kierowcę. Opłatę za dodatkowy czas możesz dokonać w formie gotówki - płatne dla kierowcy lub online otwierając link z maila potwierdzającego rezerwacje.

UBEZPIECZENIE:

Posiadamy ubezpieczenie Public & Employees Liability do £1.000.000.

Wszystkie nasze samochody dostawcze posiadają ubezpieczenie “ Goods In Transit” Ubezpieczenie Towarów w Tranzycie do wysokości £10 000. Na naszej stronie wybierasz wysokość kwoty na jaką potrzebujesz ubezpieczyć swoje mienie.

Ubezpieczenie “ Goods In Transit” obowiązuje tylko wtedy, gdy uzupełnisz formularz LISTA PRZEPROWADZKOWA - czyli lista wszystkich przedmiotów, które przewozisz oraz ich wartość. Obowiązkiem klienta jest, aby zaaranżować dodatkowe ubezpieczenie we własnym zakresie, jeśli wymagane jest ubezpieczenie na wyższa kwotę niż oferowana przez nas.

Jeśli nie potrzebujesz usługi pakowania, upewnij się, żeby zabezpieczyć i przygotować wszystko do transportu, aby uniknąć uszkodzeń.

Nasz ubezpieczyciel nie pokryje żadnych strat, jeśli twoje mienie nie było zabezpieczone lub poprawnie zabezpieczone i przygotowane do transportu, a życzeniem klienta było nie zabezpieczenie mienia w celu zaoszczędzenia na czasie i kosztach przeprowadzki.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, skontaktuj się z naszym biurem przed zakończeniem pracy naszego teamu i przed ich odjazdem, abyśmy mogli zweryfikować szkody dla celów ubezpieczeniowych. Pamiętaj, że jeśli nie zgłosisz szkód przed wyjazdem naszego teamu to nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody.

Prosimy upewnić się przed odjazdem naszego zespołu, że van jest pusty i wszystkie rzeczy zostały rozładowane. Jeśli znajdziemy nierozładowane rzeczy to poinformujemy o tym naszego klienta, natomiast to klienta odpowiedzialnością będzie odebranie ich z naszego biura we własnym zakresie.

Odradzamy uczestnictwo i pomoc w przeprowadzce. Jeśli rodzina lub znajomi uczestniczą w przeprowadzce to nie możemy wziąć odpowiedzialności za żadne szkody wyrządzone podczas przeprowadzki.

PAKOWANIE i MATERIAŁY DO PAKOWANIA:

Jeśli potrzebujesz pomocy przy pakowaniu/rozpakowywaniu rzeczy osobistych, oczywiście pomożemy bez dodatkowych kosztów, nadal będzie obowiązywać ta sama stawka godzinowa.

Pamiętaj, aby możliwie najdokładniejsze oszacować czas potrzebny na pakowanie/rozpakowywanie mienia oraz uwzględnienie tego czasu podczas dokonywania wyceny i rezerwacji na naszej stronie.

Pamiętaj, jeśli potrzebujesz Materiałów do Pakowanie to należy je zamówić osobno na naszej stronie, gdyż nie są wliczone w cenę.

Zamawiając MATERIAŁY DO PAKOWANIA na naszej stronie oferujemy darmowa dostawę w ciągu 24-48 godzin* ( dostawy od poniedziałku do piątku ).

Jeśli potrzebujesz serwisu pakowania i chcesz aby Materiały do Pakowania zostały dostarczone w dniu przeprowadzki, a nie jesteś pewien ile Materiałów do Pakowania będziesz potrzebował to możesz złożyć zawyżone zamówienie i nie dokonywać opłaty, bo w dniu twojej przeprowadzki obliczona zostanie ilość materiałów zużytych do przeprowadzki i zapłacisz tylko za wykorzystane Materiały Pakunkowe.

Prosimy nie przeciążać pudeł kartonowych i sprawić, aby waga nie była wyższa niż 20-25 kg, jeśli pudła kartonowe sa przeciążone nasz team ma prawo poprosić o ich przepakowanie celem rozdzielenia wagi .

MONTAŻ I DEMONTAŻ MEBLI:

Jeśli potrzebujesz pomocy przy montażu/demontażu mebli, oczywiście pomożemy bez dodatkowych kosztów, nadal będzie to ta sama stawka godzinowa, jednak pamiętaj, że nie jesteśmy stolarzami tylko przewoźnikami.

Pamiętaj, aby jak najdokładniej oszacować czas potrzebny na montaż/demontaż mebli i uwzględnić ten czas przy dokonywaniu wyceny i rezerwacji na naszej stronie.

Nasza załoga dysponuje standardowymi narzędziami, które pomogą rozłożyć meble, ale jeśli potrzebne są specjalistyczne narzędzia, to prosimy udostępnij je w dniu przeprowadzki.

Jeżeli uznamy że jakiś z mebel przy montażu lub demontażu wymaga udziału fachowca, zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi demontażu lub montażu w celu uniknięcia uszkodzeń.

Należy pamiętać, że nie oferujemy montażu/demontażu szaf z drzwiami przesuwnymi oraz nie oferujemy usługi wieszania obrazów i lamp.

PARKING:

Należy pamiętać, że odpowiedzialnością klienta jest zaaranżowanie miejsca parkingowego i pozwolenia na parking dla vana. Jeśli istnieją ograniczenia parkingowe, należy zapewnić pozwolenie na postój.

Kliknij na link PARKOWANIE W LONDYNIE aby dowiedzieć się więcej jak zorganizować pozwolenie na parking.

Jeśli pozwolenie na parking nie zostało dostarczone na czas postoju naszego pojazdu, nasz kierowca może poprosić o kaucję w wysokości 80 GBP + VAT za potencjalny mandat. Jeśli nie otrzymamy mandatu listownie z twojego Council w ciągu 6 tygodni, zwrócimy wpłaconą kaucję za mandat. Jeśli otrzymamy mandat to wyślemy Ci zdjęcia w celu potwierdzenia na twoje e-maila.

WLICZONE W CENĘ:

Opłaty paliwowe za trasę są wliczone w cenę.

Nasi klienci nie pokrywają kosztów naszego dojazd do adresu klienta, jak również nie pokrywają kosztów powrotu.

Czas pracy liczymy od momentu zaczęcia pracy ( przyjazdu ) do konta pracy.

Należy pamiętać, że świadczymy nasze usługi do czwartego piętra, jeśli nie ma windy.


NIE WLICZONE W CENĘ:

Materiały do pakowanie nie są wliczone w cenę, jeśli potrzebujesz materiały do pakowania należy je zamówić osobno na naszej stronie.

Opłaty za parking, mandaty, opłaty za przejazdy autostradą płatną, opłaty za prom - nie są wliczone w cenę.

Opłata za Strefę Płatną w Centralnym Londynie ( Congestion Charge Zone ) obowiązuje codziennie od 7:00 do 22:00 ( £15.00 ). Kliknij CONGESTION CHARGE ZONE aby sprawdzić czy twój adres znajduje się w Congestion Charge Zone.

Opłata za Strefę Płatną Emisji Spalin w Centralnym Londynie ( ULEZ- Ultra Low Emission Zone - ta sama strefa co Congestion Charge ) obowiązuje 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę ( £12.50 + Vat ). Kliknij ULTRA LOW EMISSION ZONE aby sprawdzić czy twój adres znajduje się w Ultra Low Emission Zone.

STATUS ZAMÓWIENIA:

Aby upewnić się, że Twoje zamówienie zostało zaakceptowane lub sprawdzić status twojego zamówienia, skorzystaj z narzędzi naszej strony internetowej STATUS ZAMÓWIENIA podając numer twojego zamówienia i email który podałeś podczas rezerwacji.

SPÓZNIENIA:

Robimy, co w naszej mocy, aby być zawsze na czas, ale prosimy o tolerancję 1-2 godziny w przypadku jakiegokolwiek korków czy opóźnień, na które nie mamy wpływu.

KONTAKT:

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z nami w sprawie aktualnego zamówienia użyj FORMY KONTAKTOWEJ lub ZADZWOŃ lub wyślij SMS załączając twój numer zamówienia i zapytanie na 020 7060 4577

PROSZĘ CZEKAĆ

Obecnie generujemy dla Ciebie najlepszą wycenę.

Twoja spersonalizowana wycena będzie dostępna za kilka sekund!