Godz. otwarcia biura: PON - SOB: 9:00 - 17:00
Czas pracy kierowców: PON - NIEDZ: 7:00 - 22:00

Wpływ koronawirusa (COVID19) na nasza prace.Każdy z nas zdaje sobie sprawę z szybko zmieniająca się sytuacji wokół wirusa Covid-19 zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą. Wszyscy śledzimy rozwój sytuacji i kierujemy się informacjami z wiarygodnych źródeł, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia, rząd Wielkiej Brytanii, Zdrowie publiczne w Anglii i NHS, które teraz regularnie dostarczają biuletyny oferujące porady i wskazówki zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.Bezpieczeństwo naszych klientów, pracownikow i partnerów transportowych jest dla nas najważniejsze i jest naszym priorytetem. Stale monitorujemy sytuację korona-wirusa (COVID19) i będziemy postępować zgodnie z wszelkimi poradami rządowymi oraz podejmować niezbędne kroki w celu uniknięcia dalszego rozprzestrzeniania się wirusa.Po ostatnim oświadczeniu rządu chcieliśmy zapewnić cię, że dostawy nadal przebiegają zgodnie z planem. Jesteśmy nadal dostępni, aby pomóc w dostawach.Wszystkie firmy w sektorze transportu są uważane za kluczowe i muszą utrzymać dostawy w Wielkiej Brytanii, utrzymując dostarczanie towarów i dostawy do klientów zależnych od tych dostaw.Wpływ korona-wirusa (COVID19) na nasza prace.Prosimy o uważne zapoznanie się z następującymi zmianami spowodowanymi zagrożeniem wirusem Covid-19 - zmiany do odwołaniaZ operacyjnego punktu widzenia podjęliśmy środki i będzie je nadal podejmować w celu złagodzenia jakiegokolwiek wpływu na usługi, które zobowiązaliśmy się wykonać dla naszych klientów z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.Opracowaliśmy wytyczne dla naszych pracowników z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19 za pomocą prostych wskazówek przekazanych przez Public Health England i NHS.Zaktualizowaliśmy nasze rezerwacje, aby pomóc zapewnić maximum bezpieczeństwa zarówno dla naszych klientów jak i pracownikow. • ✔ Udostępniliśmy opcje self-loading gdzie nasi klienci dokonują załadunku i rozładunku samodzielnie w celu uniknięcia bezpośredniego kontaktu z naszym personelem.

 • ✔ Jeśli potrzebujesz pomocy przy załadunku i rozładunku przygotuj rzeczy do transportu ( rzeczy powinny być spakowane, zabezpieczone, gotowe do odbioru i załadunku ). Jesli istnieje taka mozliwosc przygotuj rzeczy do odbioru przed domem.

 • ✔ “Klient nie pomaga” - w celu uniknięcia bezpośredniego kontaktu z naszym personelem nie dopuszczamy opcji pomocy przez klienta naszym pracownikom przy załadunkach dużych lub ciężkich rzeczy - prosimy o wybranie 2 pomocników przy rezerwacji serwisu.Ze wzgledu na duże ryzyko związane z korona-wirusem ograniczyliśmy nasz serwis z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa zarówno dla naszych klientów jak i pracownikow. • ✔ W chwili obecnej nie oferujemy naszym klientom opcji „podróży naszym samochodem dostawczym”

 • ✔ W chwili obecnej nie oferujemy pomocy w pakowaniu i rozpakowywaniu mienia.

 • ✔ W chwili obecnej nie oferujemy pomocy przy rozkładaniu i składaniu mebli.


Przestrzegaj zasad higieny i ostrożności podczas korzystania z naszych usług transportu:
 • ✔ Trzymanie odległości przynajmniej 2 metrów z dala od naszego personelu.

 • ✔ Ubieraj maskę sanitarna - ubieranie maski zarówna przez nasz personel jak i przez klienta ogranicza w dużej mierze ryzyko zarażenia się wirusem.

 • ✔ Skorzystaj jeśli posiadasz i masz możliwość ubrania kombinezonu ochronnego na czas przeprowadzki.

 • ✔ Skorzystaj jeśli posiadasz i masz możliwość ubrania rękawiczek ochronnych na czas przeprowadzki.

 • ✔ Myjąc ręce często mydłem i wodą lub środkiem dezynfekującym zawierającym alkohol.

 • ✔ Rekomendujemy płatności online, aby unikać bezpośredniego kontaktu pieniędzmi które jak wszyscy wiemy są największym źrodłem bakterii.

 • ✔ Unikaj dotykania oczu, nosa lub ust.

 • ✔ Unikaj bliskiego kontaktu z każdym, unikaj pozdrowienia, które obejmują kontakt fizyczny, np. uściski dłoni.

 • ✔ Podczas kaszlu i kichania zakryj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką - natychmiast wyrzuć chusteczki i umyj ręce.
Upewnij się, aby zapewnić sobie i naszym pracownikom bezpieczne, higieniczne miejsce pracy.


Zachowaj najwyższe środki ostrożności, aby nie narażać siebie i innych.


Przestrzegaj zaleceń rządu.

Wiemy, że ze wszystkich stron będzie potrzeba zachowania pewnej elastyczności, dlatego będziemy dostosowywać się do nowych środków ostrożności.Rozluźniamy nasze zasady anulowania, aby umożliwić anulowanie rezerwacji z 48 godzin do 24 godzin przed datą przeprowadzki.


W przypadku rezerwacji, które nie mogą zostać zrealizowane z powodu wirusa w ciągu 24 godzin od daty odbioru, będziemy z Tobą współpracować i zorganizować bezpłatną zmianę terminu rezerwacji w dogodnym dla Ciebie i dla nas terminie.Bardzo poważnie podchodzimy do zdrowia i bezpieczeństwa naszych klientów i członków zespołu. Ciężko pracujemy, aby zminimalizować zakłócenia, abyś mógł kontynuować jak zwykle. Dziękujemy za wyrozumiałość w tym trudnym czasie.Będziemy aktualizować tę stronę o wszelkie nowe informacje zgodne ze zaktualizowanymi wytycznymi rządowymi.