Godz. otwarcia biura: PON - SOB: 9:00 - 17:00
Czas pracy kierowców: PON - NIEDZ: 7:00 - 22:00
ZADZWOŃ
020 7060 0858

Jak długo trwa przeprowadzka?

Czas trwania przeprowadzki zależy od ilości rzeczy, pięter, odleglości do parkingu oraz dystansu między adresami. Czas trwania przeprowadzki zależy rownież od stopnia spakowania mienia. Chcac zaoszczedzić na przeprowadzce można spakować i przygotować wszystko przed przeprowadzką.


Czy wizyta konsultanta podczas wyceny przeprowadzki jest bezpłatna?

TAK. Nie pobieramy żadnych oplat za wizyte konsultanta przy wycenie. Aczkolwiek nie udzielamy 10% rabatu jak w przypadku wyceny online. Wizyta konsultanta jest dostępna przy przeprowadzce większej niż 3 pokojowe mieszkanie.


Jak zlożyć zamówienie na przeprowadzke?

Zamówienia najłatwiej złożyć online na naszej stronie internetowej. Wystarczy zaznaczyc kryteria przeprowadzki, po czym zostanie wyswietlona cena za szacowany czas przeprowadzki.<br> Można również wypełnić formularz na naszej stronie, aby umówić wycene indywidualna z naszym konsultantem w domu klienta.<br>


Co jeśli przeprowadzka się przedłuży?

Jeśli czas przeprowadzki się przedłuży, wtedy liczymy zgodnie ze stawka godzinowa zależną od wielkości vana i ilości pomocników. Nie wyciagamy cen z rękawa, nasi klienci zawsze wiedzą ile należy zapłacić.


Jaki obszar obejmuje zakres naszych usług?

Nasze usługi oferujemy na terenie całego Londynu jak i z Londynu do każdego miasta w UK oraz z dowolnego miasta w UK do Londynu.


Kiedy i jak zapłacić za przeprowadzke?

Metody płatności dostosowaliśmy do potrzeb naszych klientow. Akceptujemy płatności gotówkowe w dniu przeprowadzki oraz płatności online. Jeśli wybrałeś płatność gotówką, płatność będzie pobrana przed rozładunkiem przez naszego kierowcę. Jeśli wybrałeś płatność online przez naszą stronę internetową możesz zapłacić na naszej stronie za pomoca karty płatniczej lub przez PayPal do 24-ech godzin przed przeprowadzka. <br> Jeśli przeprowadzają się Państwo z poza Londynu do Londynu wtedy pobieramy 30%-ową przedpłatę .


Z jakim wyprzedzeniem powinniśmy zamówić przeprowadzkę?

Im wczesniej tym lepiej. Zamówienia realizujemy w zależności od dostępności vanów. Czasami jestesmy w stanie przyjąć zamówienie nawet tego samego dnia. Z reguły najbezpieczniejszy czas na rezerwacje to 2 tygodnie przed przeprowadzką.


Czy mogę jechać z kierowcą do miejsca docelowego przeprowadzki?

W zależności od ilości zamówionych pomocników. W naszych vanach mamy trzy miejsca siedzące. Przy przeprowadzkach gdzie zamowionych jest dwóch pomocników jest jedno miejsce dla pasażera.


Jak zaoszczędzić na przeprowadzce?

Jeśli spakują Państwo i przygotowuja rzeczy do transportu to czas przeprowadzki znacznie sie skraca i koszta rownież.


Czy oferujecie rownież pakowanie mienia?

TAK. W naszej ofercie rownież znajduje sie usługa pakowania mienia i nie doliczamy dodatkowych kosztów za usługę pakowania, liczymy tylko za czas pracy u klienta według stawek godzinowych.


Czy jesteście ubezpieczeni?

Tak. Posiadamy ubezpieczenie Goods In Transit, które zabezpiecza mienie naszych klientów do kwoty £10.000<br> Jeśli potrzebna jest dodatkowe ubezpieczenie można je nabyć na własna rekę.


Ile kosztuje usluga Pakowanie Mienia?

Z nami nie ponosza Panstwo dodatkowych kosztów za pakowanie. Nasi klienci płaca za czas trwania usługi. Pakowanie, składanie jak i rozkładanie mebli jest w standardzie naszych usług.


Zadaj pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi.

Przepisz ANTY-SPAM KOD: 8677